site stats

Ftc gyirmót

Web4 May 2024 · Gyirmót FC vs Paksi FC football predictions and statistics for this match of Hungary NB I on 04/05/2024 http://www.tempofradi.hu/2024-ii-26-ferencvaros-gyirmot-1-1

Labdarúgó NB I - A születésnapos Gera triplájával nyert az FTC

http://www.tempofradi.hu/2024-v-14-gyirmot-ferencvaros-1-2 WebOTP Bank Liga. M4SPORT.HU. Nézze újra a hazai labdarúgó-mérkőzéseket: közvetítéseink felvételeit 60 napig visszanézheti a MédiaKlikken! blueberry crate https://rhinotelevisionmedia.com

Sok helyzetet eltékozolt, de így is nyert a Fradi a sereghajtó ellen

Web29 Nov 2024 · Meglepő, melyik csapat produkált legutóbb a Fradiéhoz hasonló sorozatot. 2024. 11. 29. 11:10. A Ferencváros elég simán győzte le a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I hétvégi fordulójában. A címvédő még október közepén kikapott a Zalaegerszegtől a bajnokságban, azóta viszont még csak gólt sem kapott, az azóta … http://www.tempofradi.hu/2024-ii-26-ferencvaros-gyirmot-1-1 Web24 Nov 2016 · 2016. 11. 26-i FTC Gyirmót FC Győr Urbányi István edzői beharangozója. free hindi movies app

Nézőszámok: NB I 2024/2024 • Bajnoki mérkőzések

Category:Események - Fradi.hu

Tags:Ftc gyirmót

Ftc gyirmót

Ferencvárosi Torna Club Budapest - Facebook

Web27 Feb 2024 · Most először nem kapott ki a Gyirmót az FTC-től. 90+3. PERC VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! 90+3. PERC Civic bal oldali beadása is az övé… 90+3. PERC A hazai tábor nem a kapust szidja, mint kiderül lassan. 90+3. PERC Rusák lehúzza a levegőből Wingo beadását. A kapus ráfekszik a labdára, nagy füttyszó. 90+2. PERC WebKövetkező mérkőzések 2024. április 15. 15:01 DVTK-ETO FC Győr. Simple Liga Női NBI #17. forduló. 2024. április 22. 12:30 ETO FC Győr - FTC

Ftc gyirmót

Did you know?

Web14 May 2024 · Sok helyzetet eltékozolt, de így is nyert a Fradi a sereghajtó ellen. Rangadó. 2024. 05. 14. 16:59. A sereghajtó Gyirmót a bajnok és kupagyőztes Ferencvárostól elszenvedett 2-1-es vereséggel búcsúzott az élvonaltól a labdarúgó NB I 33., utolsó fordulójának szombati játéknapján. Felszabadult játékot hozott a már bajnok ... Web22 Jun 2024 · Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd 2–4 Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia 0–0 Szeptember 26., vasárnap Kisvárda–Debreceni VSC 2–1 …

Web14 May 2024 · Follow the OTP Bank Liga live Football match between Gyirmót and Ferencváros with Eurosport. The match starts at 13:45 on 14 May 2024. Catch the latest Gyirmót and Ferencváros news and find up... Web30 Oct 2024 · ftc gyirmót újpest dvsc mtk mezőkövesd A Fradi visszatért a győztes útra, a Gyirmót bánta Borbély László követés 2024.10.30. 21:20 A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Ferencváros idegenben 2–0-ra legyőzte a Gyirmótot, így átvette a vezetést a vasárnap a Zalaegerszeget fogadó Kisvárdától.

Web8 Mar 2024 · Az OTP Bank Liga NB I 24. fordulójában, vasárnap 17 órakor a listavezető FTC látogat a MOL Aréna Sóstóba. A fővárosi zöld-fehérek 23 fordulót követően 5 pontos előnnyel vezetik a tabellát. 14 győzelem mellett 4 alkalommal játszottak döntetlent, ötször pedig vereséget szenvedtek. Web26 Feb 2024 · A Gyirmót jól kezdte az új évet, első három bajnokiját megnyerte, legutóbb viszont 1–0-ra alulmaradt a ZTE-vel szemben. A vendégcsapat már nem áll kieső helyen, de előnye a 11. Újpest előtt mindössze két pont. Ferencváros–Gyirmót 2016–2024: 2–0, 3–2, 1–0, az ősszel: 2–0. 16.

WebGyirmót FC Győr - BFC Siófok 1-2 (1–1) Gyirmót: 529 néző. Játékvezető: Takács Tamás (Buzás Balázs, Csatári Tibor) Gyirmót: Hársfalvi – Szegi, Hudák, Polgár, Helembai …